Producent znaków drogowych - firma Tioman

Producent znaków drogowychProducent znaków drogowych Tioman to uznana na rynku firma, specjalizująca się w dostarczaniu solidnych i starannie wykonanych oznakowań do celów publicznych oraz prywatnych. Bogata oferta producenta obejmuje również wszystkie niezbędne elementy konstrukcyjne do tablic drogowych. O skuteczności firmy Tioman świadczyć mogą tysiące pomyślnie ukończonych realizacji.

Znaki drogowe Tioman

Firma Tioman zajmuje się produkcją szerokiej gamy znaków drogowych, również w formie oznakowań pionowych oraz aktywnych. W ofercie znaleźć można wszystkie standardowe i powszechnie obowiązujące wzory znaków drogowych, m.in. ostrzegawcze, informacyjne oraz zakazu i nakazu, należące do kategorii A - F, T, U czy oznakowań szlaków rowerowych. Producent znaków drogowych Tioman zadbał, aby oznakowania wykonane zostały z blachy stalowej lub aluminiowej. Dzięki temu posiadają płaskie lub podwójnie gięte krawędzie. Gwarantują one nie tylko estetyczny wygląd, ale również wysoką odporność na akty wandalizmu oraz inne uszkodzenia mechaniczne, również te wynikające z częstej eksploatacji materiału. Oznakowania pionowe są dodatkowo zabezpieczane od strony tylnej, a z przodu znajduje się folia nieodblaskowa bądź odblaskowa I, II lub III generacji. Tioman posiada w swojej ofercie także malowane i niemalowane podkłady o różnych kształtach, m.in. kwadratowe, trójkątne czy okrągłe. Dzięki dostępności różnorodnych mocowań oraz uchwytów, producent znaków drogowych zadbał również o dostępność wygodnych systemów montażowych.

Znaki drogowe o zmiennej treści VMS

Nowoczesne znaki drogowe o zmiennej treści VMS (Variable Message Signs) należą do podstawowych elementów współczesnych systemów zarządzania ruchem drogowym. W zależności od zaistniałej sytuacji, wyświetlacze LED są w stanie poinformować, naprowadzić oraz ostrzec każdego kierowcę o aktualnych warunkach na drodze. Dzięki temu są doskonałym systemem ostrzegawczym, ułatwiającym przewidywanie niebezpiecznych sytuacji oraz umożliwiającym przekierowanie właścicieli pojazdów na drogi alternatywne. Tablice świetlne VMS wykonywane są przy użyciu jasnych diod LED, które wyświetlają mierzone wartości wybranych parametrów, ostrzeżenia tekstowe, a także symbole znaków drogowych oraz złożone z nich sekwencje. Producent znaków drogowych Tioman posiada w swojej ofercie także konstrukcje wysięgnikowe i bramowe pod VMS, które ułatwiają postawienie pomostów do znaków zmiennej treści.

O firmie Tioman

Producent znaków drogowych Tioman rozpoczął swoją działalność dobrych kilkanaście lat temu, kiedy oznakowania na polskich drogach były dość dalekie od ideału. Szwankowały zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Obecnie zapotrzebowanie na znaki drogowe oferowane przez firmę jest bardzo wysokie. Produkty z nawiązką spełniają wszystkie swoje najważniejsze funkcje, wskazując kierowcom właściwy kierunek, ostrzegając przed niebezpieczeństwami i utrudnieniami czekającymi na drogach, a także zapewniając doskonałą orientację w terenie. Dzięki znakom drogowym wyprodukowanym przez Tioman, przestrzeń uliczna staje się nie tylko bezpieczniejsza, ale również bardziej estetyczna i klarowna dla kierowców. Nie przypadkiem produkty firmy spełniają obecnie swoje funkcje nie tylko regionalnie, ale również na całym świecie. Stały rozwój oraz dostęp do samodzielnie opracowanych rozwiązań sprawił, że wszystkie realizacje cechują się najwyższą jakością. Oprócz znaków drogowych, Tioman jest w stanie zapewnić swoim klientom rozmaite konstrukcje wsporcze, bariery energochłonne i wygrodzeniowe oraz przyczepy sygnalizacyjne a także elementy małej architektury miejskiej.